Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w realizację naszego projektu za wytrwałość oraz wkład w jego rozwój. Minione miesiące przyniosły wiele wyzwań, ale również liczne sukcesy i cenne doświadczenia. Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych radości wakacji. Niech ten czas będzie okazją do odpoczynku, regeneracji sił oraz spędzenia wielu pięknych chwil w gronie najbliższych. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!
Wszystkie osoby zainteresowane naszym projektem „Misja Szkoła” zapraszam do zapisywania się na listę osób chętnych do adopcji misyjnej.
☎ 572 749 084 📧 agnieszka.sokolnicka@misyjnedrogi.pl


